[NEBFI] Newbie Friendly Industries

NEWBIE FRIENDLY


INDUSTRIES

NEBFI korporace, která funguje nepřetržitě více než 4 roky – v podstatě od svého vzniku. Většinou jako součást aliancí, které nám zabezpečovali silové složky. Ve válce nám vždy přijeli na pomoc, za co jsme jim moc vděční. Krátce jsme byli pod Roninem a pak dlouhodobě jako součást Československé Aliance. Samozřejmě jako každá dlouhodobě fungující entita, jsme měli v průběhu existence větší, nebo menší aktivitu. Máme obrovské štěstí, že naše spolupráce funguje i nadále i když se korporace vydali různými směry.

JOZEF PETRIK

CEO Newbie Friendly Industries

Našim hlavním dlouhodobým cílem je seznamovat nové hráče s hrou. Vytvářet prostředí, kde lidé můžou prostě hrát. Tomuto cíli je přizpůsobeno i naše působiště. V High-secu lidé těží, lítají mise a dělají explorace. Tak se seznamují s herním UI (user interface), učí se základní pojmy a podobně. Pro odvážnější máme k dispozici Wormhole systém Class 2, kde je již vyžadováno určité chování a výbava. 

Komunikace a vize

Teamspeak je předpokládán minimálně na poslech. Wormhole systémy slouží jako zdroj příjmů i jako PVP aktivita. Fungujeme na principu od hráčů pro hráče, kde je pomoc, plánování eventů, podpora je vázána na úsloví “možnost, ne nutnost”. I když se něco pokazí, jsme dospělí lidé a umíme se přes to přenést. Vášně většinou do dvou dnů vyprchají 🙂

Naši budoucnost vidím ve spolupráci s ostatními CZSK korporacemi, aby hráči, kterým náš prostor bude již malý a nedostatečný, měli možnost se navzájem poznat a zvážit svá případná působení jinde. I když já osobně nepřinutím nikoho dělat něco, co nechce, byl bych rád, kdyby tu ta možnost tu byla. Netřeba se nechat odradit úvodní neúčastí, vždy chvíli trvá, než si eventu lidé vůbec všimnou.

Děkuji waltarimu a projektu capsuleer.cz za mediální prostor a spolu se členy korporace se těšíme na další články.

S pozdravem

Jozef Petrik,
CEO Newbie Friendly Industries

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL