[SHCZ] Space Hamsters

Alison Rey

CEO
Space Hamsters CZ SK

SPACE HAMSTERS

Československá EVE Online korporace

Ahoj,

jsme CZ/SK korporace založená veterány EVE s nápadem přinést všem hráčům možnost prožít si kompletní zážitek života korporace od jejího vzniku, až po endgame zařazení do života v EVE. Ať už jako začínající hráč, nebo veterán nostalgicky vzpomínající na svoje začátky.

Korporace je zaměřená primárně na team play hráčů, jenž mají zájem, si něco od píky vybudovat, ale díky veškeré podpoře, jenž korporace nabízí se u nás žádný samotář nebude nudit. Náš postup bude díky změnám war mechaniky CCP pomalý a klidný, vhodný pro všechny nováčky.
Celkové téma korporace stojí na tom, že si každý člen může říci, tohle je naše, to jsme si společně postavili a ubránily.

Naším cílem do budoucna je vytvořit si vlastní základnu v low sec a nakonec v nullsec. Máme v plánu všechny zájemce postupně pomalu uvést do světa EVE Online. Vše v korporaci je plánováno na klidnou a postupnou cestu, hlavně tak, že budeme vždy podporovat úplné nováčky v EVE.

Chceme, aby v budoucnu korporace stála plnohodnotně na vlastních nohou. Přesto máme v plánu udržovat vřelé vztahy se zbytkem CZ/SK komunity.

Děkuji capsuleer.cz za vřelé přivítání a představení.

Alison Rey, CEO Space Hamsters CZ SK

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL