[LEGIE] Velesova Legie

Velesova Legie

Jsme relativně nové uskupení, které si postupně dobývá své místo v EVE online.
Eve online je hra, u které se chce většina lidí bavit a odpočívat, proto je veškerá komunikace vedená v přátelském duchu, na principu vzájemné pomoci a respektu. Veškeré eventy které děláme jsou dobrovolné a je jen na tobě jestli tě baví víc mining a industry nebo PVE a PVP.
Pro nováčky:

Jelikož jsme všichni byli v minulosti nováčci tak víme, že začátky můžou být obtížné. Rozhodli jsme se podporovat i úplné začátečníky a připravit pro ně podmínky díky kterým se budou postupně rozvíjet. Nevnucujeme nováčkům náš způsob hraní, ani striktní sklil plán co musí skillovat. jsme schopni podpořit je v jakékoliv karierní oblasti, kterou si zvolí. Ať už si vyberete jakoukoliv loď kterou budete chtít lítat, rádi vám poradíme jak lítat co nejefektivněji. Oproti jiným korporacím se nováčky snažíme integrovat a lítat s nimi PVP/PVE (gate campy, frigatové pvp ve faction warfare, eventové combat anomalies, ratění a podobně) Zásadní je ale nebát se přijít na náš voice-kanál a přímo se ptát. Je u nás spousty zkušených hráčů kteří rádi poradí.
Domov máme v hi-sec kapse, která je obklopena low-sec systémy, což zajišťuje bezpečí a zároveň více zdrojů (combat/data anomalky, led atd.)

Náš domov je tedy umístěn tak, že se s hrou můžete seznámit v bezpečí, vyzkoušet si různé herní mechaniky a zároveň je to doslova skok do vesmíru, kde už je potřeba dodržovat zásady bezpečného létání, jsou zde činnosti nebezpečnější, ale ekonomicky výhodnější. Pokud se rozhodnete k nám přidat, pomůžeme vám přesunout váš majetek k nám, létáme pravidelně na největší trade-hub JITA. Odtud také vozíme pro členy korporace lodě, moduly a ostatní předměty které se u nás nedostávají, za cenu nákupu v nejbližším termínu.

Jednou z dalších předností naší korporace je přístup do vlastní stanice kterou máme přes alt-korporaci aby nám nehrozili války v NPC nule kde se střílí NPC na null-secových beltech, těží moon ore v pravidelných 14 denních intervalech, a pomáháme nacvičovat tím pádem bezpečný pohyb po null-sec systémech. Přinášíme díky tomu nováčkům možnost se postupně posouvat kupředu.
V našich hangárech a skladech je připraveno spousta lodí, modulů a munice, které poskytujeme našim členům zdarma, dále máme výkupní systém na několika námi určených stanicích, SRP program (pokud vás sestřelí při PVP akci, proplatíme vám ji) pro ty, kteří chtějí létat PVP, nebo poskytujeme PVP lodě z našich hangárů.

Máme vlastní Discord server, kde vedeme hlavní komunikaci, máme zde informace a návody v češtině, videonávody v češtině a slovenštině, tyto návody neustále rozšiřujeme.

Smykulinek

DIRECTOR

Bloodwyn Ukrutny

CEO

Sparkias

DIRECTOR

PRO ZKUŠENĚJŠÍ

Kromě aliance pod kterou spadá naše korporace, spolupracujeme také s ostatními CZ/SK korporacemi. Toto nám přináší další zajímavé společné akce . Jedná se například o obranu nebo útok na stanice, klasické PVP(low sec, null sec, WH). Díky této spolupráci jsme schopni si neustále předávat nové zkušenosti a poznatky.
Mimo společné s ostatními korporacemi létáme převážně small gank PVP (hodně gate-campy, případně roamy po okolí.). Z PvE se zaměřujeme na Abyssal deadpsace, low-sec belt rating , Eventové combat anomalky v low-secu u kterých zároveň hledáme PVP, také 5/10 eskalace a výlety za combat anomáliemi do null-secu.
Industrialisty nabíráme, těžaře máme také, ale toto odvětví u nás není momentálně moc zastoupeno.
Je to veliká možnost pro někoho kdo by se chtěl v korporaci tomuto věnovat, určitě uvítáme a podpoříme nové i zkušené industrialisty v tom aby sebe a korporaci v tomto směru rozvíjeli.

Eve se dá hrát sólo a ve více lidech. Ve více lidech je víc zábavy a je dobré vědět že nejsi sám proti celému vesmíru. Tak se přidej k nám.

waltari

Člen korporace Militaris Industries v alianci Northern Coalition. Provozovatel Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL