[LEGIE] Velesova Legie

Velesova Legie

Jsme relativně nové uskupení, které si postupně dobývá své místo v EVE online.
začali jsme v hi-secu ale postupně skrze PVP jsme si upevnili naší pozici ve světě EVE a nyní žijeme v nullsecu, pod alliancí Solyaris Chtonium <SLYCE> kde vlastníme dva naše systémy. Nerentujeme, získali jsme je díky PVP aktivitě, která je naše hlavní činnost korporace.

Eve online je hra, u které se chce většina lidí bavit a odpočívat, proto je veškerá komunikace vedená v přátelském duchu, na principu vzájemné pomoci a respektu. Veškeré eventy které děláme jsou dobrovolné a je jen na tobě jestli tě baví víc mining a industry nebo PVE a PVP.

Jelikož jsme všichni byli v minulosti nováčci tak víme, že začátky můžou být obtížné. Rozhodli jsme se podporovat i úplné začátečníky a připravit pro ně podmínky díky kterým se budou postupně rozvíjet. Jsme schopni podpořit je v jakékoliv karierní oblasti, kterou si zvolí. Ať už si vyberete jakoukoliv loď kterou budete chtít lítat, rádi vám poradíme jak lítat co nejefektivněji. Oproti jiným korporacím se nováčky snažíme integrovat a lítat s nimi PVP/PVE (gate campy, frigatové pvp ve faction warfare, eventové combat anomalies, ratění a podobně) Zásadní je ale nebát se přijít na náš voice-kanál a přímo se ptát. Je u nás spousty zkušených hráčů kteří rádi poradí.

Domov máme v null-secu, kde vlastníme 2 systémy. Pokud se časem bude naše korporace rozrůstat, máme stále prostor pro expanzi a můžeme ovládnou další systémy. Jsme obklopeni spojeneckými null-sec systémy, což zajišťuje relativní bezpečí, pokud se naučíte jednoduchá pravidla jak přežít a vydělávat v null-secu. Náš domov je tedy umístěn tak, že se s hrou můžete seznámit v relativním bezpečí v naší přítomnosti, ale je zde už je potřeba dodržovat zásady bezpečného létání, které vás naučíme. Možná budete mít pocit že jsou zde činnosti nebezpečnější, ale sami zjistíte že také ekonomicky výhodnější. Pokud se rozhodnete k nám přidat, pomůžeme vám přesunout váš majetek k nám, létáme pravidelně na největší trade-hub JITA. Odtud také vozíme pro členy korporace lodě, moduly a ostatní předměty které se u nás nedostávají, za cenu nákupu v nejbližším termínu.
Máme v našech systémech vybudované kompletní zázemí, vlastni Fortizar, engineering complex, a také několik athanorů kde se těží moon ore v pravidelných 14 denních intervalech. Přinášíme díky tomu nováčkům možnost se postupně posouvat kupředu.
V našich hangárech a skladech je připraveno spousta lodí, modulů a munice, které poskytujeme našim členům zdarma, převážně při PVP akcích, dále máme výkupní systém na několika námi určených stanicích, SRP program (pokud vás sestřelí při společné PVP akci, proplatíme vám ztracenou loď )

Máme vlastní Discord server,  XR kde vedeme hlavní komunikaci, máme zde informace a návody v češtině, videonávody v češtině a slovenštině, tyto návody neustále rozšiřujeme.

Smykulinek

DIRECTOR

Bloodwyn Ukrutny

CEO

Sparkias

DIRECTOR

PRO ZKUŠENĚJŠÍ

Kromě aliančního PVP které je naše jediná povinnost, létáme společně cz/sk fleety a to převážně small gank PVP (hodně gate-campy, případně roamy po okolí.). Z PvE se zaměřujeme na Abyssal deadpsace, belt ratting, combat anomalky u nás v null-secu.
Industrialisty nabíráme, těžaře máme také, ale toto odvětví u nás není momentálně moc zastoupeno.
Je to veliká možnost pro někoho kdo by se chtěl v korporaci tomuto věnovat, určitě uvítáme a podpoříme nové i zkušené industrialisty v tom aby sebe a korporaci v tomto směru rozvíjeli.

Eve se dá hrát sólo a ve více lidech je víc zábavy. A je dobré vědět že nejsi sám proti celému vesmíru. Tak se přidej k nám.

waltari

Člen korporace Militaris Industries v alianci Northern Coalition. Provozovatel Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL