Hellmar a jeho “vize”

Nový DEV Blog právě spatřil světlo světa.

Zajímavostí je, že byl napsán CCP Hellmarem (můžete hádat kdo to je). Namísto Black Desert Online se tentokráte zhlédl v projektu společnosti Hadean.
Hadean je britská firma snažící se o takový sci-fi projekt virtuálního (cloudového) enginu a operačního systému, který podle mnoha odborníků ať již z IT prostředí, či vývojářů her, nemá se součastným hardwarem co je k dispozici, šanci uspět. Nicméně Hadean si myslí, že jejich projekt je supermega výkonný a všichni se po něm pohrnou. CCP nicméně již navázalo spolupráci a připravilo Tech Demo něčeho, co se jmenuje EVE: Aether Wars. Vizí údajně je, soustředit se na drastickou změnu infrastruktury na které EVE funguje …. bůh nás opatruj.

Takže společnosti, které trvalo 8 let vyvinout 64 bitového klienta, se zachtělo tohoto futuristického nápadu i přes fakt, že jejich poslední počin, kterým je 64bit klient má jeden zásadní nedostatek a to, že je evidetně single thread, používá tedy pouze jedno vlákno, to je patrné z výsledků včerejšího testu na Singularity serveru a to je prosím 21 století! Výsledkem byl u mne EVE klient, který nedokázal použít více než jedno jádro procesoru, ale spapkal mi 11GB RAM z mých ubohých 32GB operační paměti.

Po tomto odstrašujícím úvodu se nicméně vrátil zpět nohama na zem a konstatoval, že jejich hlavními úkoly je po “super produktivním” setkání s CSM (ha ha ha) i nadále boj s boty, vybalancování kapitálních lodí, ISK sinky, RMT a různé jiné aspekty hry. Na v poslední době hojně se množící problém s boty prý ustavil speciální tým který se bude zabívat pouze tématikou botů a RMT.

We will of course also be continuing the never-ending war on botting and RMT and are currently in the process of setting up a sizable internal taskforce to look at botting in more depth.

Po pár větách a mletí kravin o současných problémech EVE, se opět vrátil do světa Science Fiction a spolupráci s Hadeanem. Pokud prý hráči mají zájem, můžou si tech demo EVE Aether Wars vyzkoušet na této adrese po poskytnutí nezbytných údajů.

Už mu asi opravdu hrabe.
Celý blog de-facto o ničem zásadním, si můžete přečíst na oficiálním EVE foru. Přeji hezkou zábavu .. DOSLOVA!

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL