MINING – Úvod

Volný překlad částí pojednání o miningu Imperium News Network

Těžba je základ všeho v EVE Online. Od munice ve Vašich lodích až po masivní struktury postavené ve vesmíru kolem Vás. Všechny tyhle věci byly postaveny s použitím minerálů natěžených těžaři. Všechny ty bitvy tisíců pilotů, o kterých čtete, by nebyly nebýt těžařů. Svět New Edenu by byl prázdný a hráči by létali v korvetách, které dostane každý pilot zadarmo.

Mining vidíte v každém regionu New Edenu. Najdete těžaře v Hi-security systémech, těžící a žijící z Veldsparu v asteroidových polích. Pokud se vydáte do regionů nullsecu vlastněných hráči, potkáte masivní fleety Rorqualů těžících v každé vesmírné anomálii, kde je to možné. Vydáte-li se do Wormhol, najdete hráče těžící různé druhy plynů potřebné k výrobě Tech3 lodí.

Ten úplně první způsob, se kterým přijdou noví hráči do styku, je Hi-sec solo těžba v asteroidových polích a mnoho jich u této metody zůstane po celou svou EVE kariéru. Nicméně existuje plno jiných, více výdělečných možností těžby. Tento návod se bude snažit povzbudit chuť těch pilotů, kteří se pro těžbu rozhodnou a ukázat jim, že můžou vykročit na cestu velmi lukrativní kariéry v EVE Online

Tento návod se bude snažit poskytnout informace o všech druzích těžby od exhumerů v Hi-security části EVE po multiboxing Rorqualů v systémech vlastněných hráči a také exotickou formu těžby plynů ve wormhole space.

Kromě informací o každém druhu těžby se budeme snažit poskytnout i informace o fitech pro jednotlivé lodě, co si vybrat pro těžbu a informace o tom jak přežít. Postupně jak budeme procházet jednotlivé lodě, budeme se věnovat i skill plánům a tomu jestli bude pro Vás výhodnější z jednotlivých rud rafinovat minerály sám/sama, nebo ho prostě prodat na marketu tak, jak ho natěžíte.
Jako každý návod, informace zde uvedené jsou skombinované názory a zkušenosti jednotlivých autorů. Snažili jsme se nicméně získat informace od hráčů pokrývajících a majících zkušenosti v každém z jednotlivých odvětví těžby. Snad se nám podařilo, vytvořit něco jako kolektivní moudrost abychom poskytli rady těžařům na různých úrovních.

 

waltari

Člen korporace Militaris Industries v alianci Northern Coalition. Provozovatel Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL