Patch Notes – Březen 2019

Další měsíc, další patch a k tomu další patch notes. Tady je seznam změn a fixů, které stojí za to “vypíchnout”

Audio:
– Při setkání s frakcemi pirátů ve hře, capsuleeři uslyší velmi odlišnou komunikaci v závislosti na konkrétní frakci. Vypadá to, že každá pirátská frakce bude mít vlastní audio stopu.

Mise, NPC a PVE:
Level 4 a level 5 mise budou přístupné pouze pro Omega účty, alfa účty budou moci maximálně level 3 (KONEČNĚ NĚJAKÉ OMEZENÍ!!!!)
Byly provedeny změny v respawnu určitých Nullsec anomálií. Toto je součástí dlouhodobého plánu CCP upravit a osekat tuto část obsahu.

User Interface:
– Při opravě modulů na lodi se zobrazí čas do úplné opravy daného modulu.

Skilly:
– Do hry příchází funkce “Skills on demand”, což je vlastně možnost nakoupit všechny core skilly na dálku přímo z character sheetu, ovšem za cenu 30% marže nad rámec normální ceny těchto skillů.

Opravy chyb:
– Byla provedena úprava expirace wormhol (především Null-sec wormhol) tak, aby nedocházelo k jejich samovolnému kolapsu proskoku lodí i když WH není End of Life, Significantly Disrupted, nebo Verge of collapse.
– Znemožnění exploitu ve war mechanice. Korporace která je v defensivní válce, se již nemůže přidat k alianci, která je v ofensivní válce s agresorem.
Během války, všechny strany staré války mohou vyhlásit válku novou pokud splňují podmínky wardec, jakákoliv nově válka vyhlášená během cooldown periody staré války totožných stran, tuto starou válku okamžitě ukončí a zahájí válku nově vyhlášenou včetně započetí bojů a to bez 24h čekání.

Struktury:
– Odměny za zneškodnění NPC strukturou jsou nyní korektně vypláceny tomu, kdo strukturu v danou chvíli ovládal.

Zbytek patch notes na této adrese

waltari

Člen korporace Militaris Industries v alianci Northern Coalition. Provozovatel Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL