Yulai super story

Event GM Week má první, no, řekněme oběti, na které se jen tak nezapomene.

[18:57:52]Odo Korachi > Následující testy poslouží k ohodnocení funkčnosti nové Cynosural Projekce, technologie která je právě vyvíjena CONCORD Assembly.
 
[18:58:55]Odo Korachi > Budeme potřebovat několik dobrovolníků, proto jsme jich pár vybrali ze seznamu “hledaných” pilotů, kteří jsou známí porušováním Yulai dohody o využívání ilegálních technologií pro automatizaci dronů.

Toto oznámení se objevilo před dvěma dny v lokal chatu hi-sec systému Yulai (1.0). Po tomto prohlášení se na gridu objevily 4 supercarriery Hel, jeden Thanatos carrier a 3 carriery Nidhoggur. Kapitální a superkapitální lodě do hi-sec systémů nemohou, není to technicky možné. Jednalo se o náhodně vybrané boty (charaktery používající software umožňující AFK činnost diky plně automatizovaným skriptovaným činnostem). Tyto kapitální a superkapitální lodě byly následně flagnuty (označeny) jako suspect a toto umožnilo ostatním hráčům doslova veřejnou popravu těchto provinilců. Toto gesto CCP u naivních hráčů opět oživilo naději, že proti botům opravdu něco dělá.
Tak či tak, posloužila tato akce jako vynikající zpestření života pilotů v Hi-secu.

Tady je seznam
(po klinutí na odkaz se otevře okno s varováním, že se jedná o iframe, zkillboard prostě nuceně propaguje sám sebe přes showModalDialog() funkci a prostě to nejde obejít. Staci kliknout někam do prostoru a malé okno se zavře)

sunny yang – Goonswarm Federation Hel
>Vinger Yuri – Initiative Associates Hel
>Martin Foxbat – Fraternity. Hel
>OhManDn – Hard Knocks Associates Hel

>lilin transport – Goonswarm Federation Nidhoggur
>kadilac – Goonswarm Federation Thanatos
>zhao JC – Initiative Associates Nidhoggur
>Madame Erica – Test Alliance Please Ignore Thanatos

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL