War Update podle Mittaniho 1/2

Toto je překlad článku z webu Imperium News který sepsal Alexander “The Mittani” Gianturco.

"Budeme pokračovat až do konce." Budeme bojovat v Delve, budeme bojovat v T5Z, budeme bojovat v 1DQ a E3O-I, nikdy se nevzdáme, i když prý, čemuž já osobně ani trochu nevěřím, byl tento region, nebo jeho velká část již podmaněn. Nicméně pokud ano, v tom případě naše těžební impérium v hi-secu střežené CONCORDem, bude v tomto pokračovat, do doby, kdy ve správný čas znovuzrozené Impérium, se vší svou silou, přistoupí k záchraně a osvobození Delve “
Angry Mustache
KarmaFleet

ZPĚT PROTI ZDI: JAK VYHRAJEME

Dostali jsme se do stěžejního bodu celé této této války. Nepřítel je nyní usazen hned vedle nás a připravuje se na útoky na 1DQ1. Jejich strategie, která z velké časti závisí na obraně jimi získaných iHubů v Delve po dobu 35 dní nonstop selhala. Selhala díky našim neúnavným protiútokům, kdy se vlastnictví těchto iHubů mění ze dne na den.

TEST oznámil svůj záměr opustit Esoterii a přestěhovat se do Delve a žít na našem místě. Vzhledem k tomu, že CCP nadále ničí nullsec ekonomiku a s blížícím se updatem Quantum Core 12. ledna, je každý, kdo je zapojen do této války proti nám, pod obrovským tlakem.

Navzdory všemu, co se na nás vrhlo, jsme na dobré cestě vyhrát tuto naši válku. Pokud vydržíme toto období, vítězství je naše. Pokud naše snaha ochabne, ztratíme absolutně všechno, co máme. Toto je nejkritičtější úsek války, kdy se následky promítnou na maximum jak pro nás, tak pro nepřítele. Počítá se každá loď a každý okamžik.
A my tuto naši válku vyhrajeme.

Tuto rétoriku – „naše válka“ – používám opatrně. Jako bránící strana, čelí Impérium dvěma nepřátelským blokům, blokům s různými cíli, casus belli (incident, který podle mezinárodního práva umožňuje vyhlášení války) a podmínkám za kterých chce zvítězit.

Panfam nám chce momentálně nakopat prdel, vhledem k tomu, že my jsme jim prdel nakopali v minulosti, nelze se tomu divit. Legacy usiluje o naše úplné zničení, jako online herní komunity, o naše odstranění ze samotné EVE Online a o náš život v regionu, kterému nyní říkáme domov. Panfam, zejména Pandemic Horde, bylo zodpovědné za zničení znepokojivého množství citadel Imperia a odvedlo všechnu tu těžkou a špinavou práci v této válce. Zatímco Panfam pracuje, lídři Legacy vedou vítězné řeči v různých Talk Show a stěžují si za zavřenými dveřmi, jak jsou z ní unaveni.

Z naší strany je to válka o přežití a udržení Delve za nemožných podmínek, proti největší konglomeraci „bads“ v historii online her. Vyhrajeme, přes všechny fuckupy, zrady a jiné nepříznivé situace .

Pokud se to celé posere, pak ať záznamy ukážou, že za každou výhru by mělo získat uznání Panfam. Realita této války od samého počátku byla taková, že samotný Panfam z ní vyjde jako vítěz. Nezáleží na tom, jestli prohraje Legacy, nebo Impérium, pozice Panfamu se posílí a utvrdí. Mám tendenci sledovat věci na makroúrovni z hlediska očekávané hodnoty a téměř v každém scénáři byla tato válka pro Panfam extrémně pozitivní.

Kdybych byl já v jejich pozici, taky bych se nám pokusil co nejvíc rozbít huby. Pokud je jedním z jejich válečných cílů přimět nás přiznat, že nám opravdu rozmlátili vše na sračky a způsobili nám obrovské ekonomické škody, nebudu proti tomu namítat vůbec nic. Bojujeme o přežití proti Legacy a absolutně všechno, co máme, obětujeme k dosažení vítězství. Kdykoli a to znovu a znovu.

TEST se v této válce překonal jedním kritickým způsobem, jak byste ostatně mohli očekávat od skupiny, která má pro střední management jako maskota dinosaura. Stali se byrokraty a manažery této války, přičemž si berou všechny zásluhy za práci těch druhých. Jejich největším úspěchem bylo jejich tzv. „spojenectví“, vysávání úspěchů druhých k jejich vlastní cestě k úspěchu a zároveň si všechen kredit připsali sobě … a odpočinek taky.

Panfam možná bojuje, aby vyhodil do vzduchu spoustu našich věcí a to se jim povedlo – ale proti Legacy je to pro nás boj o náš domov, a co je důležitější, bojujeme za sebe. Vyhrajeme, protože naši lidé nadále chodí na timer za timerem. Vyhrajeme, protože není nikdo jiný, kdo by rok za rokem, válku za válkou, byl ochotný vyzbrojit se svou tvrdohlavostí, vytrvalostí a autismem tak jako my. Vyhrajeme kvůli našemu pokračujícímu odhodlání tváří v tvář tlaku, který by menší koalice okamžitě zničil.

Jsem na Vás neskutečně pyšný, vydržte, vyhrajeme.

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL